Małe gesty, wielka zmiana

19 grudnia 2023

W tym roku nasz zespół kolejny raz wziął udział w Szlachetnej Paczce, przekazując pomoc trzem rodzinom. To była wyjątkowa okazja, by pokazać, jak współpraca i dobroć mogą realnie zmieniać życie ludzi.

Chcemy się z Wami podzielić doświadczeniem, które nas ostatnio bardzo połączyło. Jako zespół, zdecydowaliśmy się wziąć udział w akcji „Szlachetna Paczka”, mającej na celu wsparcie osób w potrzebie.


Dzięki zaangażowaniu elfów ze #ScaloTeam, udało nam się zebrać środki, które pozwoliły nam wesprzeć trzy rodziny. Każda z tych rodzin miała swoje wyzwania i potrzeby, ale wspólnym mianownikiem była potrzeba wsparcia i zrozumienia.


Moment dostarczenia paczek był dla nas bardzo emocjonalny. To nie były tylko pudełka z rzeczami – to były pudełka pełne nadziei i troski.


Chcemy podziękować każdemu, kto przyczynił się do tej akcji. Wasze wsparcie – czy to finansowe, czy przez poświęcenie swojego czasu – miało ogromne znaczenie. Pokazaliście, że razem możemy dokonać wielkich rzeczy.


Szlachetna Paczka to więcej niż akcja charytatywna; to przypomnienie o tym, że zawsze możemy pomóc innym. Zachęcamy do aktywnego udziału w podobnych inicjatywach i dzielenia się tym, co mamy najlepsze.


Dziękujemy jeszcze raz za wszystko, co razem udało nam się osiągnąć!

Zobacz także

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usługi. Dowiedz się więcej lub zamknij wiadomość.