ProMEET

Od lat aktywnie budujemy społeczność praktyków i pasjonatów branży IT – ludzi, którym zależy na rozwoju zawodowym, nawiązywaniu nowych kontaktów i dzieleniu się własnym doświadczeniem z innymi.

ProMEET’y  to cykliczne spotkania, organizowane w największych miastach Polski, które stanowią  doskonałą platformę wymiany informacji i doświadczeń na temat nowości technologicznych, dobrych praktyk, a także kwestii stricte technicznych związanych z  programowaniem czy testowaniem.

Założenia są dwa: ma być merytorycznie a także na luzie.

Integracje

Staramy się poznać naszych kolegów nie tylko z zawodowej strony. Każdy z nas ma inne pasje i zajawki, które wspólnie tworzą szeroki wachlarz możliwości. Bieganie, rowery, kitesurfing. A Ty? Czym się pochwalisz?

Spędzamy wspólnie czas także PO PRACY. Każde spotkanie to szansa na zbudowanie trwałej więzi z ludźmi, z którymi spędzasz znaczną część dnia.

Wyjścia do kina, kręgle, wycieczki za miasto, konkursy, turnieje sumo, pokazy magików, wspólne bieganie – opcji jest naprawdę wiele!

Co więcej, każdy może zgłosić swój pomysł na wieczór a my wspólnie go zrealizujemy.

Gwarantujemy, z nami nigdy nie będziesz się nudził!

CSR

Dlaczego warto pomagać? Bo wierzymy, że dobro powraca i lepiej być dobrym, niż nie!

Od początku naszej działalności staramy się wspierać rozmaite akcje charytatywne i inicjatywy społeczne.

Nie tylko pomagamy innym, ale także integrujemy wszystkich pracowników podczas każdego przedsięwzięcia.  Nic bowiem nie jednoczy bardziej niż działanie w słusznym celu!

Szlachetna Paczka, biegi charytatywne, wspieranie schronisk dla zwierząt czy nauka programowania dla najmłodszych to tylko niektóre z naszych inicjatyw, w które jesteśmy zaangażowani.

Chcesz dołączyć? To super!
Zróbmy razem coś dobrego! 🙂

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usługi. Dowiedz się więcej lub zamknij wiadomość.