Jak NBC IT Outsourcing zmieniło się w Scalo

Dzięki technologii świat biznesu staje się coraz bardziej dynamiczny.

Ostatnie lata to czas gwałtownych zmian w biznesie, coraz częściej napędzanych przez nowoczesną technologię. Osiąganie celów, a w konsekwencji sukces organizacji, zależy od refleksu i umiejętności wykorzystania najnowszych rozwiązań technologicznych.

Rebranding-Scalo

Zaczynaliśmy jako firma zajmująca się outsourcingiem specjalistów IT. Mamy doświadczenie we współpracy z Klientami z różnych branż, których wspieraliśmy, rozwiązując ich problemy kompetencyjne.

Był to bardzo owocny czas, w którym stale poszerzaliśmy swoje doświadczenie projektowe. Dzięki temu, oferowane przez nas usługi stały się coraz bardziej dopasowane do potrzeb biznesowych klientów.

Zdobyliśmy kompetencje i poszerzyliśmy nasze doświadczenie.

W ciągu dekady, nasi ludzie, posiadający doświadczenie oraz odpowiednie kompetencje, stali się bezcenną wartością firmowego portfolio. Niezmiennie oferujemy kompleksowy zestaw usług programistycznych: od analizy biznesowej i projektowania UX, poprzez rozwój aplikacji front-endowych i back-endowych wdrożeniach oraz na testach kończąc.

Naszym atutem jest również unikalny sposób pracy i wytwarzania oprogramowania w oparciu o założenia metody Agile. Kierujemy się prostym, lecz niezwykle celnym założeniem – aplikacje tworzone są po to, aby wspierać działania biznesu.

Scalo-Projekty

Nie chcemy, żeby nasi ludzie stali w miejscu. Dlatego stawiamy przed nimi ambitne zadania. Dajemy także narzędzia do rozwoju i wspieramy pogłębianie ich kompetencji.

Dla nas każdy głos jest ważny i każdego traktujemy indywidualnie, a partnerskie podejście – zarówno do pracowników, jak i klientów – jest dla nas fundamentem udanej współpracy.

Dlatego właśnie zmieniliśmy się w Scalo. The Software Partner.

Scale your career with us!

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usługi. Dowiedz się więcej lub zamknij wiadomość.