Wybrane projekty

Zapomnij o nudnych projektach. W Scalo czekają na Ciebie zadania związane m.in. z AI, machine learning, rozwojem aplikacji webowych, systemów wbudowanych i natywnych aplikacji mobilnych. Zobacz nad czym pracował nasz zespół w ostatnim czasie.

Rozwój platformy do zarządzania zbiórkami dla organizacji charytatywnych

Klient
Jeden z czołowych irlandzkich startupów wspierający działania dobroczynne i internetowe zbiórki środków finansowych

Projekt
Głównym zadaniem dedykowanego zespołu Scalo jest wsparcie klienta w budowie nowoczesnej platformy internetowej, która łączy darczyńców z organizacjami charytatywnymi i umożliwia dofinansowanie wybranej fundacji.

Prace zespołu odbywają się na kilku poziomach, obejmując budowę kluczowych modułów i funkcjonalności platformy oraz obsługę transakcji płatniczych. Na pierwsze miesiące 2021 roku zaplanowana jest budowa natywnych aplikacji na urządzenia mobilne, a także dalszy rozwój platformy i jej utrzymanie.

Technologie wykorzystane w projekcie
Ruby on Rails, React.js, Redux, SCSS, Bootstrap, Server Side Rendering, Heroku

platforma-do-zarzadzania-zbiorkami-dla-organizacji-charytatywnych-Scalo
Elearning-Scalo

Budowa i rozwój aplikacji do nauki języka angielskiego z wykorzystaniem technologii AI i ML

Klient
Startup z San Francisco dostarczający aplikacje do zdalnej nauki języków z wykorzystaniem technologii rozpoznawania mowy

Projekt​
Nasz klient postanowił stworzyć aplikację do nauki języka angielskiego. Rozwiązanie miało zostać umieszczone w chmurze dla bezawaryjnej komunikacji użytkowników, a dzięki wykorzystaniu technologii sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego umożliwić ćwiczenia językowe.

Zespół Scalo składający się z Architekta i Python Developerów wspierają klienta w rozbudowie platformy o nowe funkcjonalności oraz pomagają w optymalizacji infrastruktury po stronie backendu.

Technologie wykorzystane w projekcie
Python 3.8, Django, Django Rest Framework, Starlette, PostgreSQL, AWS (SQS, SNS, DynamoDB, RDS, S3), Firebase (Cloud Firestore, Auth), Gitlab, Gitlab CI/CD, Docker

Budowa i rozwój nowatorskiej platformy wykorzystywanej do treningu chatbotów

Klient
Amerykański startup rozwijający nowatorskie produkty, które trenują i rozwijają umiejętności asystentów mowy oraz chatbotów.

Projekt
Zespoły Scalo wspierają klienta w budowie nowych funkcjonalności kluczowej platformy oraz rozwijają pozostałe produkty, również zasilane technologią AI. Członkowie zespołu pracują ze światowymi liderami w zakresie produktów, które służą do edukacji i treningu robotów.

Po stronie Scalo w projekt zaangażowanych jest kilka dedykowanych zespołów pracujących w Scrumie. Każdy zespół po stronie Scalo składa się z Full-stack Developerów, Back-end i Front-end Developerów, Testerów oraz Team Leada.

Technologie wykorzystane w projekcie
C#, .NET Core, React, Azure, Kubernetes, Docker

Chatbot-for-banking-Scalo
Operational-resource-management-system-Scalo

System zarządzający zasobami operacyjnymi dla europejskiej agencji ds. bezpieczeństwa

Klient
Agencja Unii Europejskiej do spraw bezpieczeństwa

Projekt
Projekt obejmował utworzenie nowej wersji systemu umożliwiającego zarządzanie zasobami krajów członkowskich, planowanie oraz kontrolę wykorzystania zasobów w operacjach jak również podsumowanie ich rzeczywistego wykorzystania po zakończeniu operacji. Jest używany przez każdy kraj członkowski Unii Europejskiej.

Po stronie Scalo do projektu został zaangażowany dedykowany zespół Scrum pracujący w technologii .Net Core.

Technologie wykorzystane w projekcie
.Net Core, AngularJS, SQL Server, ENTITY Framework Core, HTML 5, Prime NG, CSS 3

Chatbot dla bankowości

Klient
Jedna z wiodących instytucji finansowych w Europie

Projekt
Zespół ekspertów Scalo jest zaangażowany w projekt mający na celu implementację chatbota w portalu klienta. Platforma bankowości internetowej wykorzystywana przez klientów jest wyposażona w technologię sztucznej inteligencji oraz uczenia maszynowego w celu nawiązania komunikacji z klientem, udzielenie rekomendacji oraz porad. Chatbot umożliwia automatyzację procesu obsługi oraz dostarcza sugestii odnośnie podejmowanych przez klienta decyzji.

Technologie wykorzystane w projekcie
Java, Renesis, Webhook, Spring Boot, Oracle Database, WSO2, Rest Services, API AI, UML, Keycloak

Charity-donations-app-Scalo
Contact-Centre-Scalo

Tworzymy nowoczesne produkty dla contact center

Klient
Jedna z najszybciej rozwijających się fińskich spółek dostarczających oprogramowanie dla contact center.

Projekt
Dedykowany zespół Scalo jest zaangażowany w budowę i rozwój flagowego produktu klienta. Jest to rozwiązanie chmurowe wykorzystywane do telemarketingu i telesprzedaży przez działy obsługi klienta. Nasz zespół dostarcza nowe funkcjonalności platformy oraz odpowiada za integracje z końcowymi systemami klientów.

Technologie wykorzystane w projekcie
PHP, Python, basic React, Vue, SQL

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usługi. Dowiedz się więcej lub zamknij wiadomość.