Za nami weekend pełen cudów

13 grudnia 2021

Szlachetna Paczka to program społeczny, działający w Polsce od 20 lat. Idea paczki opiera się na współpracy Wolontariuszy i Darczyńców, którzy wspólnie pomagają rodzinom, znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej. Wsparcie otrzymują osoby chcące polepszyć swoją przyszłość. Taka mądra pomoc daje impuls do działania i wprowadzenia pozytywnych zmian w swoim życiu.

W tym roku pracownicy Scalo kolejny raz zaangażowali się w tę wspaniałą inicjatywę. Wspólnymi siłami pomogliśmy mamie samotnie wychowującej syna. Rodzina mierzy się z niepełnosprawnością chłopca – codziennie od nowa walcząc o jego zdrowie i dobre samopoczucie. Mama samodzielnie prowadzi pielęgnację syna, pomaga mu spożywać posiłki oraz rehabilituje go.

Wierzymy, że przygotowane przez nas upominki przyniosą ulgę w codziennych troskach rodziny, wywołując uśmiech i radość. Dziękujemy wszystkim darczyńcom oraz wolontariuszom z Teamu Scalo. Cieszymy się, że wspólnie możemy dzielić się dobrem.

Pomimo, że tegoroczny weekend cudów już za nami – Szlachetna Paczkę można wspierać cały rok. Do czego gorąco zachęcamy: wesprzyj inicjatywę.

Zobacz także

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usługi. Dowiedz się więcej lub zamknij wiadomość.