Szczęśliwy piątek 13-go!

20 maja 2022

Zmieniliśmy piątek 13-go w jeden z najlepszych dni w roku. Jak to możliwe? Nasz team wybrał się w integracyjny rejs największym, śródlądowym statkiem w Polsce.

Ten piątek zapamiętamy na długo! To była pierwsza duża integracja zespołu po przerwie trwającej ponad dwa lata. Punktualnie o godzinie 18:00 statek Wratislavia, wraz z załogą Scalo wyruszył w pierwszy z czterech zaplanowanych tego wieczoru rejsów. A na pokładzie czekało na nas wiele atrakcji…

Na otwarcie – turniej „1 z 10-ciu”, w którym zmierzyliśmy się z pytaniami z wiedzy ogólnej oraz tymi, dotyczącymi naszej firmy. Zgadnijcie, które okazały się być trudniejsze? 😊

Kolejno – kasyno. Co ciekawe, nie tylko krupierzy rozdawali w nim karty. Wygrywaliśmy żetony w Pokerze, Ruletce i Black Jack’u.

Na dokładkę – impreza poprowadzona przez DJ’a oraz strefa chillu na dachu.

To niesamowite uczucie spotkać się takim gronie na żywo, zwłaszcza, że wielu z nas znało się tylko z widzenia na callach! Wszyscy bawiliśmy się świetnie, ale też cieszyliśmy oczy pięknymi wrocławskimi widokami. Z perspektywy Odry są jeszcze wspanialsze.

Zobacz także

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usługi. Dowiedz się więcej lub zamknij wiadomość.