PoFRRuuunęliśmy po raz kolejny!

20 września 2023

Dwa minione weekendy upłynęły nam pod znakiem dwóch kółek. Wszystko za sprawą rajdu rowerowego FRRuuu, w którym brały udział nasze wrocławskie i warszawskie teamy. 

Wiedza, orientacja w terenie i siła nóg były kluczem do sukcesu w tym wyjątkowym wydarzeniu. Każdy zespół podczas rajdu musiał rozwiązywać zadania, które nie tylko sprawdzały umiejętności rowerowe, ale również logiczne myślenie, wyobraźnię i umiejętność pracy zespołowej. I choć dystans ponad 20 km może nie brzmieć imponująco dla doświadczonych rowerzystów, warto dodać, że trasa nie była wcale łatwa! Zadania rozlokowane były w różnych punktach miasta, co wymagało od uczestników nie tylko sprawności fizycznej, ale również szybkiego myślenia i strategii. 

Co warto podkreślić, wydarzenia takie jak FRRuuu są o wiele więcej niż tylko rywalizacją. To także okazja do integracji, poznawania nowych ludzi, odkrywania miasta z innej perspektywy oraz promowania zdrowego trybu życia.  

Podsumowując, był to czas pełen emocji, rywalizacji, ale przede wszystkim doskonałej zabawy. Gratulacje dla naszych zespołów za odwagę, determinację i świetne wyniki! Czekamy na kolejną edycję rajdu i mamy nadzieję, że będzie ona jeszcze bardziej ekscytująca. 

Zobacz także

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usługi. Dowiedz się więcej lub zamknij wiadomość.