Pobiegliśmy – pomogliśmy

07 września 2020

Udział w charytatywnych wydarzeniach biegowych, staje się powoli tradycją naszej firmy. Podobnie było podczas tegorocznej edycji Poland Business Run. W niedzielę 9 września, dwie pięcioosobowe drużyny wystartowały w biegu na 4 km, łącząc się poprzez aplikację. Choć każdy z zawodników pokonał dystans osobno, to mimo wszystko pobiegliśmy razem, dla wspólnego celu. Po to, by pomóc osobom z niepełnosprawnościami ruchowymi.

Mimo charytatywnej idei biegu, nie zabrakło także sportowych emocji. Wszyscy zawodnicy nie szczędzili wysiłków, dając z siebie wszystko na trasie zawodów. Ostatecznie, nasze drużyny ukończyły sztafetę z czasem: 01:57:05 oraz 02:20:43.

Cieszymy się, że kolejny raz mogliśmy być częścią wspaniałej, biegowej społeczności PBR. Wierzymy, iż w przyszłym roku kolejny raz stawimy się na starcie, poprawiając nasze świetne wyniki.

W całej akcji Poland Business Run 2020 udział wzięło ponad 18 tys. biegaczy, którzy pomogli aż 55 beneficjentom z całej Polski. Zebrane środki pozwolą na sfinansowanie 45 turnusów rehabilitacyjnych, 11 protez kończyn oraz 4 wózków aktywnych

Zobacz także

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usługi. Dowiedz się więcej lub zamknij wiadomość.