Nowa siedziba główna Scalo

15 lipca 2022

Oficjalnie otworzyliśmy nową siedzibę główną Scalo! Nasze wrocławskie biuro mieści się w biurowcu MidPoint 71, jednym z najbardziej prestiżowych miejsc na mapie Wrocławia. Nowa lokalizacja to wygodniejsza i przyjemniejsza praca dla członków naszego zespołu.

MidPoint 71

Choć od ponad dwóch lat pracujemy zdalnie i z powodzeniem dostarczamy nasze usługi do klientów z całego globu, nadszedł czas na zmiany. Dynamicznie rozwijający się biznes wymagał nowego miejsca. Nasz wybór to MidPoint 71, najnowszy biurowiec zlokalizowany w biznesowym centrum Wrocławia. Jednocześnie jest to jeden z najbardziej ekologicznych budynków biurowych w stolicy Dolnego Śląska. 

Na naszych pracowników czekają nowoczesne przestrzenie do pracy, zaprojektowane w nawiązaniu do symboli wrocławskiej architektury. Zadbaliśmy też o pełen komfort codziennej pracy – zarówno, jeśli aranżując wygodne stanowiska pracy, strefę chill out, jak i zapewniając dostęp do codziennych przekąsek, świeżych owoców oraz wydarzeń integracyjnych w nowym miejscu. 

Nasze nowe biuro zlokalizowane jest w centrum miasta, gdzie nasi pracownicy bez problemu mogą dotrzeć komunikacją miejską, rowerem oraz samochodem.  

Niezależne od tego czy członkowie Scalo będą realizować projekt dla klienta z Polski, Europy czy Ameryki, w MidPoint 71 z pewnością będzie to przyjemna praca. 

 

Oficjalne otwarcie

W piątek 15 lipca oficjalnie otworzyliśmy naszą nową siedzibę. Nie zabrakło tortu, wspólnego toastu oraz lodów tajskich i przekąsek. Była to również świetna okazja by spędzić czas w gronie zespołu, dobrze się przy tym bawiąc.  

Zobacz także

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usługi. Dowiedz się więcej lub zamknij wiadomość.