Zmień projekt i pracuj jak lubisz

01 lutego 2023

Czym jest internal mobility w Scalo? To możliwość zmiany projektu na inny, przez specjalistę, który nie jest już zadowolony z obecnego projektu. W ciągu ostatniego roku z internal mobility skorzystało już 35 osób. Mamy też rekordzistów – dwoje pracowników zmieniło swój projekt aż sześć razy.

Jak taka zmiana wygląda w praktyce?

Line Managerowie w Scalo na bieżąco sprawdzają, jak pracuje się w danym projekcie. Robią to dzięki regularnym spotkaniom w zespołach oraz indywidualnych rozmowach. Jeżeli wiemy, że ktoś sygnalizuje potrzebę zmian – od razu szukamy alternatywy. Wtedy do akcji wkracza Agata Zajkowska, nasza Resources Manager. Agata organizuje wówczas spotkanie, podczas którego zbiera informacje dotyczące preferencji projektowych. Pyta o oczekiwania względem zespołu, stosu technologicznego oraz wymagań co do warunków współpracy.  

A jak to wygląda z perspektywy specjalisty?

O swoich doświadczeniach opowiedział nam Piotr Pospieszałowski, .NET Developer w Scalo. 

Czy warto skorzystać ze zmiany projektu, jeśli ktoś czuje taką potrzebę? Piotrek wyjaśnia to szerzej.  

Nasze projekty

W Scalo jest w czym wybierać. Mamy projekty z wielu ciekawych obszarów, takich jak: ubezpieczenia, bankowość – finanse, startupy, e-commerce, transport, zielona energia i inne. Podczas zmiany projektu, Agata pozostaje w ciągłym kontakcie z pracownikiem, informując go o statusie procesu. Dzięki temu może się on skupić na pracy, nie tracąc czasu na formalności. 

Sprawdź wybrane projekty, nad którymi obecnie pracujemy

Zobacz więcej

Zobacz także

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usługi. Dowiedz się więcej lub zamknij wiadomość.