Świetnie jest być świetnym miejscem pracy!

21 lutego 2022

Otrzymaliśmy certyfikat Great Place to Work® i jesteśmy z tego bardzo dumni! To prestiżowa nagroda przyznawana w oparciu o opinie pracowników, na temat ich doświadczeń związanych z pracą. W tym roku aż 77% członków naszego zespołu stwierdziło, że Scalo jest świetnym miejscem pracy. 

Czym jest certyfikacja Great Place to Work®

Certyfikacja Great Place to Work® to jedno z najbardziej rozpoznawalnych wyróżnień przyznawanych pracodawcom. W całości opiera się na tym, co pracownicy mówią o swoich doświadczeniach w miejscu pracy. Otrzymanie certyfikatu Great Place to Work® oznacza, że Scalo należy do grona najlepszych pracodawców w Polsce: 

Scalo to miejsce tworzone przez wspaniałych ludzi. Dlatego cies się, że to właśnie ich opinie pozwoliły nam zdobyć tytuł Great Place to Work, szczególnie, że było pierwsze badanie Trust Index, w którym braliśmy udział. Ogromnie dziękuję każdej osobie, która wierzy w naszą firmę i rozwija razem z nami. Dla nas otrzymanie wyróżnienie to też ogromne zobowiązanie, by stale walczyć o to, aby Scalo było jeszcze lepszym miejscem pracy – mówi Krzysztof Wiśniewski, założyciel i CEO Scalo. 

Nasze wyniki

Do badania przystąpiliśmy po raz pierwszy. Zapytaliśmy naszych pracowników o ich odczucia związane z wiarygodnością, szacunkiem, uczciwością, poczuciem dumy i koleżeństwem w Scalo. Nie zabrakło również pytań o wartości, które towarzyszą nam podczas codziennej pracy. 

W ankiecie uzyskaliśmy 78% poziom zaangażowania, a do naszych najmocniejszych stron należą: 

  • Budowanie pozytywnych relacji w zespołach 
  • Przyjazna atmosfera
  • Dobra współpraca z managerami
  • Autonomia i elastyczność w codziennej pracy
  • Poczucie realnego wpływu na biznes/sprawczość
  • Równowaga pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym
Scalo-GPTW-1
Scalo-GPTW-2
GPTW-Scalo-3
GPTW-Scalo-4
GPTW-Scalo-5

It’s great to be a great place to work!

Chcesz rozwijać swoją karierę w firmie, która ludzi stawia na pierwszym miejscu?

Dołącz do Teamu Scalo!

Zobacz także

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usługi. Dowiedz się więcej lub zamknij wiadomość.