Scalo wyróżnione w plebiscycie Diamenty Forbesa 2022

27 stycznia 2023

Diamenty Forbesa to nagroda przyznawana przez magazyn Forbes dla najszybciej rozwijających się firm w Polsce. W najnowszej edycji plebiscytu, Scalo zajęło 90 miejsce w województwie dolnośląskim i 1496 miejsce ogółem. Znaleźliśmy się w kategorii przedsiębiorstw o przychodach ze sprzedaży od 50 mln do 250 mln zł.

O rankingu

Scalo znalazło się w gronie Diamentów Forbesa 2022 – listy najdynamiczniej rozwijających się polskich firm. Tytuł „Diament” przyznawany jest organizacjom, które wyróżniają się szybkim wzrostem wartości firmy, w ciągu ostatnich trzech lat.

Na liście laureatów znalazły się podmioty, które złożyły sprawozdania finansowe do Krajowego Rejestru Sądowego lub przesłały je do wywiadowni gospodarczej – Bisnode Polska. Nagroda przyznawana jest firmom o dodatnim wyniku finansowym i współczynniku ryzyka współpracy wyższym niż 4 (wg ratingu Bisnode).

Dziękujemy

Cieszymy się, że nasz rozwój jest zauważany. Stale się rozwijamy i wdrażamy nowe technologie, aby stać się lepszym partnerem technologicznym. Dziękujemy całemu #ScaloTeam, jak również naszym Partnerom za zaangażowanie w rozwój firmy. Nie byłoby to możliwe bez Waszego zaangażowania.

Zobacz także

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usługi. Dowiedz się więcej lub zamknij wiadomość.